Zelzeve Yazılım & Teknoloji Kuruldu

Zelzeve Yazılım & Teknoloji Kuruldu

Kurucumuzun ilginç bir fikriyle ortaya Zelzeve Yazılım & Teknoloji markası oluştu. Fsm Reklam Ajansı 360 digital media ve digital reklamcılık üzerine faaliyet gösteren web tasarım ajansı olarak tanınan bir marka haline gelmişti . Yazılım ve Teknoloji üzerine bir şirkete daha ihtiyacımız vardı farklı merak uyandıran marka bulabilmek bir hayli zor ve önemli.

Zelzeve Yazılım & Teknoloji Yazılım Şirketimiz oldu .

İos Android Uygulama , Stok Yazılımları , Eğitim Yazılımları , Sağlık Yazılımları , Sipariş Takip Yazılımları , Tv Uygulama Yazılımları Üzerine Ve Yapay Zeka Algoritması profesyonel hizmet vermeye başladı.

2018 yılında E-Ticaret için güçlü adımlar atmaya başladık . Kendi E-Ticaret Paketlerimizi yazmaya ve geliştirmeye başladık E-ticaret için ayrı bir ekip kuruldu ve paketlerimiz e ticaret seo mentalitesine uygun olarak geliştirilmeye başlandı kendi yazılım ekibimizi şirket bünyesinde eğitip geliştirmeye başladık Bünyemizde ios android satış ekibimizin dışında E-ticaret satış ekibi kurmaya karar verdik.

Firmamıza ait toplamda 17 Adet Kendi E-Ticaret Satış Sitelerimiz bulunmaktadır. Satıştan elde edilen gelir tamamen firmamıza aittir. Ağırlıklı olarak Tekstil (Anne Giyim) ve Mobilya oluşturmaktadır . Kendi satışını yaptığımız E-ticaret sitelerimizin yönetimi ve paket E-ticaret geliştirip piyasadaki açığı gidermek amaçlı Zelzeve Yazılım & Teknoloji Kuruldu. E-Ticaret Sitelerimizin içerisinde Türkiye de Ünlü bildiğiniz ve bilinen çoğu sitelerimiz bulunmaktadır.

Copyright © 2011 - 2019 Fikir Sanatları Merkezi - 360 Creative Digital Agency Tüm Hakları Saklıdır.