Ümraniye Merkez - Maziden Kalanlar

Ümraniye Merkez - Maziden Kalanlar

Web proje yöneticiliği ve danışmanlığı hizmet alanını portföyümüze ekleyerek günümüzde hizmet sunmaya devam eden bir çok projenin ortaya çıkmasını ve başarılı olmasını sağladık. 6 kişilik ekibimizle müşterilere hizmet sunmaya devam ettik. Ümraniye Merkeze yerleştik Yazılımın dışında Web Projeleri geliştirme kararı aldık ve rakiplerimizi inceledik herkes paket yapıp satıyor tamamen hepsi ticaret düşünüyordu .

Bizler rakiplerimizden farklı olacak bir adım attık ve özel projeler ileri düzey farklı projeler geliştirme kararı aldık bünyemize Art Direktor aldık ve ilginç , çılgın tarz , estetik tasarımlarla adeta rakiplerimizi , müşterilerimizi büyülemeye başlamıştık .

Bütün rakiplerimiz piyasa şoktaydı herkes şaşırmıştı çünkü hepsi ticari amaç güttüklerinden ötürü hazır projeler üretiyorlardı özele kimse yanaşmıyordu ve bir ilke imza attık özel web projesini çıkarttık . Rakiplerimizin işine gelmemesinin neden özel projeler uzun sürüyor özel proje yapılana kadar belki 100 paket satılıyordu tabi bu yüzden özel proje kimsenin işine gelmiyordu .

Sayısız özel web projelerine imza attık referanslarımızda hepsi bulunmamaktadır görüşme sunum esnasında sunmaktayız tabi ozamanın koşullarından Mobil cihazlar bukadar gelişmemişti istediğimiz etkileyici tasarımı yapabiliyorduk buda bir kriter tabiki.

3.5 yıl kadar özel projeler geliştirdik ekibimiz 6 kişiye ulaşmıştı yavaş olsun kaliteli olsun dedik bizlerde bilirdik paket yapıp satmayı belkide 7 yılda geleceğimiz konuma 2 yılda gelirdik ancak istemedik çünkü bizler için öncelik sanat ve hizmet sanata ruhumuzu katmak kaliteli ve profesyonel işler çıkartmak .

2017 yılının başlarında artık herşey değişmişti Örn: Google reklamlarının sol kolonunu kaldırmıştı , yurt dışı pazarından Türkiyeye yabancı güçler girmeye ve satış yapmaya başlamışlardı hatta ücretsiz web sitesi sundular . Bu arada bizler Google Algoritmasının % 60 çözmüştük 3 yıl önceden başlanmıştı araştırmalarımız ileride Google Seonun herşey olacağını anlamıştık tahmin etmiştik

Tabi hedeflerimiz büyük farklı projelerimiz var ancak hayata geçirme noktasına sürekli engellerle karşılaşıldı hangi bilim adamı na kim negel olmadı ? sürekli engel projelerin hayata geçirilmesi sürekli geciktirildi sürekli askıda tutuldu . İnananlar olmadı herkese sadece hayal olarak geliyordu hayal bile değildi sadece delilik deniliyordu . İnanalar birer birer kaybolsada biz yolumuza devam ettik biliyorduk ki bir gün bize gönülden inanan kişiler çıkacak.

Yaklaşık 7 ay sonra Mecidiyeköy - Şişliye geçtik ve Google seo üzerine yaklaşık 20 proje aldık artık ağırlıklı işimiz Google Seo olmuştu

Copyright © 2018 FSM Agency | Tüm Hakları Saklıdır.