Seo Yıldızı Kitabı Yazılmaya Başlandı

Seo Yıldızı Kitabı Yazılmaya Başlandı

Seo yıldızı Kitabı Kurucumuz tarafından yazılmaya başlandı 3 yıldır kendisi son 3 yıldır ciddi derecede seo algoritmaları ile ilgili arştırmalar yapmaktaydı Google Seo üzerine Türkiyede Çok ünlü Profesorler den ders almıştır bunlardan en önemlisi PROF.DR. ASIM SALDAMLI dır kendisinden Google Seo üzerine çok önemli bilgiler edinmiş ve kendisini yetiştirmiştir.

Ayrıca Çok farklı Google Seo araştırmaları ve bilgisi vardır bunları şuana kadar hiçkimseye anlatmamış ve paylaşmamıştır bir kısmını kitabından kabaca anlatacaktır .Dedik ya Google Seo nedir ve nasıl yapılır bunları Çok farklı şekilde okuyacaksınız ve inanamayacaksınız okuduklarınıza şuana kadar olan seo kitaplarını unutacaksınız Çünkü kendisi sadece bu işle uğraşmış ve bu işin eğitimini çok büyük zorluklar altında almış bir Mühendistir. ve İSTANBUL HOST - TEKNİK DATA SAHİBİ VE Markum.net Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tezgel HASAN TEZGEL FİZİK MÜH. TARAFINDAN yetiştirilmiştir, kendisi hocası ve ustasıdır.

Şuan Seo Yıldızı Platformu 7 yazılım uzmanı tarafından yazılmaktadır ve toplamda 12 personel istihdam edilmektedir tamamlandığında Türkiyede SEO üzerine yeni bir yıldız doğacaktır çeşitli rakip şirketler ile anlaşmalar yapıldı E-ticaret üzerine Türkiyede tekelleşme yönünde olan şirket ile e-ticaret seo anlaşması yapıldı .

Kitabımız özel olarak kurucumuzun edindiği tecrübe deneyimlerin yanı sıra bilgi hazinesi ile orjinal olarak yazılmaktadır kitabımız tamamlandığında adeta üyüleneceksiniz piyasada ki tüm SEO kitaplarını unutacaksınız .

Copyright © 2018 FSM Agency | Tüm Hakları Saklıdır.