Ada Residence - Genel Merkez

Ada Residence - Genel Merkez

Mecidiyeköy - Şişli ye geçildiğinde ilk iş olarak 4 kişilik ios android pazarlama ve satış ekibi kuruldu . Artık web sitesi tasarımı sektörü tamamen bitmişti sektör tamamen kapandı iş hacmi ve talep tamamen bitti Mecidiyeköy Şişliye geçilerek 10 gömlek birden ilerleme kaydedildi Özel Tablet İos Andorid Yazılımı geliştirmeye başladık tabi özel olarak İstanbul Mecidiyeköy- Şişli- Ada Residence 'e geçerek yazılım ekibimizi İstanbul Avrupa Yakası'na taşıdık ve tüm yazılım çalışmalarını tek bir adresten yürütmeye başladık.

Yazılım sektörüne giriş yaptık Türkiye gereken emek ve karşılık verilmediğinden ötürü Yurt Dışı Pazarına açıldık ve yurt dışından yazılım işleri almak için pazarlama satış , telemarketing çalışmaları başladı.

Toplam iş hacmimizin %50'sini mobil uygulama projeleri ios ve android yazılımları oluşturmaya başladı. Bu alanda başarılı ve referans kabul edilecek projelere imza attık. Kendi yazılım kadromuzu kendimiz eğitmeye bu alanda profesyonel yazılımcılar yetiştirmeye başladık. Özellikle Turizm, Sağlık ve Eğitim sektöründe bir çok değerli projeyi başarı ile yürüttük. Akabinden yurt dışı pazarından ilk yazılımlarımızı almaya başaldık baştan beri zaten özel yazılım , kurumsal özel yazılım , kurumsal yazılım projeleri , özel yazılım projeleri geliştiriyorduk kurucumuz baştan itibaren özel stratejik satış ekibi kurdu ve özel kurumsal yazılım prjelerinin güvenilir kurumsal bir şekilde sunmaya başladık şuan itibariyle satış ekibimiz 4 kişiden oluşmaktadır.

Copyright © 2011 - 2019 Fikir Sanatları Merkezi - 360 Creative Digital Agency Tüm Hakları Saklıdır.