Ada Residence  Şişli

Ada Residence Şişli

Özel Tablet İos Andorid Yazılımı geliştirmeye başladık tabi özel olarak İstanbul Mecidiyeköy- Şişli- Ada Residence 'e geçerek yazılım ekibimizi İstanbul Avrupa Yakası'na taşıdık ve tüm yazılım çalışmalarını tek bir adresten yürütmeye başladık.

Toplam iş hacmimizin %50'sini mobil uygulama projeleri ios ve android yazılımları oluşturmaya başladı. Bu alanda başarılı ve referans kabul edilecek projelere imza attık. Kendi yazılım kadromuzu kendimiz eğitmeye bu alanda profesyonel yazılımcılar yetiştirmeye başladık. Özellikle Turizm, Sağlık ve Eğitim sektöründe bir çok değerli projeyi başarı ile yürüttük. Akabinden yurt dışı pazarından ilk yazılımlarımızı almaya başaldık baştan beri zaten özel yazılım , kurumsal özel yazılım , kurumsal yazılım projeleri , özel yazılım projeleri geliştiriyorduk kurucumuz baştan itibaren özel stratejik satış ekibi kurdu ve özel kurumsal yazılım prjelerinin güvenilir kurumsal bir şekilde sunmaya başladık şuan itibariyle satış ekibimiz 4 kişiden oluşmaktadır.

Restaurantlar da gördüğünüz tablet yazılımlarını 2011 de ilk geliştiren ve uygulayan şirketiz şuan dahi sepet sistemi yok bizler 2011 de ios tablet yazılımını kasaya bağladık gerisini sizler düşünün ! 2011 de kaç kişi ios tablet kullanıyordu ?

Copyright © 2018 FSM Agency | Tüm Hakları Saklıdır.