Web Tasarım

 Kurumsal Web Tasarım 

 

Web tasarım, kullanıcı dostu; web sitesinde yer alan renklerin, görsellerin ve içeriklerin birbiriyle uyumlu olması; arama motoru optimizasyonu uyumlu; responsive tasarım; çok şık, yalın ve anlaşılabilir olması gerekmektedir. Yani her cihazda herhangi bir içerikte bozulma yaşanmadan görüntülenen web sitesi, herkesin rahatlıkla anlayabileceği bir tasarıma sahip olmalıdır ki web sitesine giren kişi sitede rahatlıkla gezinebilsin.En doğru teknikler kullanılarak belirli aşamalardan geçerek yapılmaktadır 
 

Peki profesyonel  web tasarım da olması gereken özellikler nedenlerdir? Şimdi bunları sıralayalım ; Yenilikçi web arayüz tasarımı öncelikli olarak hazırlanması gereken önemli bir süreçtir , kurumsal konsepte uygun yenilikçi bir tasarım olmalı , göz yormamalı , sade ,zarif, estetik olmaldır web sitesine giren kişi aradığı birşeyi rahatlıkla bulabilmedidir örnek verecek olursak bir çekmece gibi olmaldır , kullanıcı aradığı bilgiye çekmeceyi açıp bulabilmeli ve tekrar kapatmalıdır.
 

Firmanıza ve sektörünüze uygun logo, grafik çizimleri yapılmalıdır , web sitesi arayüz tasarımı tamamlandıktan sonra html, css yazılımları temiz bir şekilde kodlanmalı seo analizlerinden geçmiş olması gerekmektedir bu aşamalar web tasarımın kalbidir , tamamen kendinizin yönetebileceği profesyonel yönetim paneli yazılımıhazırlanmalıdır ki web sitesini rahatlıkla istediğiniz gibi yönetesiniz , (web tarayıcılarıyla uyum içinde olmalı; sitemap, google adwords vb. desteklerle ) "neydi bu firmanın bize getirdiği ürünün adı x miydi y miydi?" sorusuna cevap verebilecek bir web sitesi tasarımı olmalı insanlar web sitenize giriş yaptığında bilgileri rahatlıkla bulabilmeli bu özellikleri taşıyan bir web sitesi tasarımı yalın,sade,zarif,şık,estetik sade ve anlaşılır olur en önemliside kullanıcılara bilgi veriyor olur .

Kaliteli Web Tasarım 

Web Tasarım Nedir

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Belirlenir

Web Tasarım Paketleri Hakkında

Özel Web Tasarım Hizmeti 

Sezgisel Web Tasarım 

Tipoğrafi Web Tasarım 

Web Tasarım Fiyatları 

Statik Web Tasarım Nedir 

Dinamik Web Tasarım Hakkında

Html Web Tasarımı

Web Tasarımı Proğramları Nelerdir 

Web Tasarım Hakkında Merak Edilenler 

Türkiyede 3 Kişiden 1 Web Tasarımcısıyım Diyor Neden 

Responsive web tasarım; tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden herhangi bir  web sitesine girdiğinizde web sayfasındaki yazılarda, görsellerde, kategorilerde özetle içerikte herhangi bir kayma, bozulma olmaz; düzgünce görüntülenir.

Ki zaten mobil ve tabletten giren çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır ve kimse potansiyel müşterilerini kaçırmak istemez bunun için web sitenizin responsive olması gerekmektedir yani tüm cihazlara uyumlu esnek bir yapı olması gerekir , responsive dediğimiz olay nesnelerin %100 esnek yapıya sahip olması demektir tarayıcı küçüldükçe web sitesinin içerisindeki nesneler , metinler , yazılar , görseller tarayıcıya göre tarayıcının boyutune göre şekil almasıdır.

Günümüzde responsive web tasarım olmazsa olmazlardan olmuştur bir web sayfası hazırlanırken kesinlikle responsive mantığına göre hazırlanmaktadır google zaten responsive yapısına uymayan web sitelerini 2 plana atmaktadır.

Bize Ulaşın

Mecidiyeköy Mah.Şehit Ahmet Sok.No 6 Daire:19 Ada Residence Şişli / İSTANBUL

info@fsmajans.com +90 212 267 11 21

"Fsm Ajans Digital
Creative Agency

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

FSM Reklam Ajansı'na hoş geldiniz.

Aklınızda hiçbir şey kalmasın ve buraya yazmaktan

çekinmeyin!