Wordpress Web

İnternet siteleri, gerek görsel gerek yazılım olarak sağlam bir alt yapıya sahip olmalıdır. Bunun için web tasarım paketlerimizden yararlanabilir ya da sıfırdan size özel web tasarımlar yaptırabilirsiniz. Kendi web tasarım paketlerimiz bulunduğu gibi dünyada en çok kullanılan ve çoğu web sitesinin alt yapısını oluşturan wordpress web tasarım da yaptırabilirsiniz.

Wordpress web sitesinin birçok avantajı bulunmaktadır. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yönetim paneli bulunmaktadır. Buradan web sitesi için kategori, ürün ya da hizmet ekleyebilir/düzenleyebilir/silebilirsiniz. İstediğiniz kadar sayfa oluşturabilir; bu sayfalara yazı, görsel gibi birçok içeriği kolaylıkla girebilirsiniz. Wordpress yüzlerce tema içermektedir. Böylece web siteniz profesyonel bir görünüme sahip olacaktır. Wordpress`in diğer önemli bir avantajı ise, Google gibi önemli arama motorlarında kolayca indexlenebilmesi yani seo uyumlu web sitesi olmasıdır. SEO, arama motoru optimizasyonu demektir. SEO sayesinde Google gibi web tarayıcılarında yapılan arama sonuçlarında ilk sıralarda yerinizi alabilirsiniz. Bu da hem müşteri sayınızın artması demek hem de marka imajınızın sağlamlaşması demektir.

Web tasarım ve web yazılım alanlarında profesyonel hizmetler veren FSM Web Tasarım, wordpress web tasarımları yaparak; kullanımı kolay, seo uyumlu web sitesi tasarımlarını hizmetinize sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetler ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z