image1

Web Tasarım

 Web tasarım, kullanıcı dostu; web sitesinde yer alan renklerin, görsellerin ve içeriklerin birbiriyle uyumlu olması; arama motoru optimizasyonu uyumlu; responsive tasarım; çok şık, yalın ve anlaşılabilir olması gerekmektedir. Yani her cihazda herhangi bir içerikte bozulma yaşanmadan görüntülenen web sitesi, herkesin rahatlıkla anlayabileceği bir tasarıma sahip olmalıdır ki web sitesine giren kişi sitede rahatlıkla gezinebilsin.En doğru teknikler kullanılarak belirli aşamalardan geçerek yapılmaktadır 

Peki profesyonel  web tasarım da olması gereken özellikler nedenlerdir? Şimdi bunları sıralayalım ; Yenilikçi web arayüz tasarımı öncelikli olarak hazırlanması gereken önemli bir süreçtir , kurumsal konsepte uygun yenilikçi bir tasarım olmalı , göz yormamalı , sade ,zarif, estetik olmaldır web sitesine giren kişi aradığı birşeyi rahatlıkla bulabilmedidir örnek verecek olursak bir çekmece gibi olmaldır , kullanıcı aradığı bilgiye çekmeceyi açıp bulabilmeli ve tekrar kapatmalıdır.

Firmanıza ve sektörünüze uygun logo, grafik çizimleri yapılmalıdır , web sitesi arayüz tasarımı tamamlandıktan sonra html, css yazılımları temiz bir şekilde kodlanmalı seo analizlerinden geçmiş olması gerekmektedir bu aşamalar web tasarımın kalbidir , tamamen kendinizin yönetebileceği profesyonel yönetim paneli yazılımıhazırlanmalıdır ki web sitesini rahatlıkla istediğiniz gibi yönetesiniz , (web tarayıcılarıyla uyum içinde olmalı; sitemap, google adwords vb. desteklerle ) "neydi bu firmanın bize getirdiği ürünün adı x miydi y miydi?" sorusuna cevap verebilecek bir web sitesi tasarımı olmalı insanlar web sitenize giriş yaptığında bilgileri rahatlıkla bulabilmeli bu özellikleri taşıyan bir web sitesi tasarımı yalın,sade,zarif,şık,estetik sade ve anlaşılır olur en önemliside kullanıcılara bilgi veriyor olur .

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z