BİZ KİMİZ ?

 Büyük başarılara imza atmak adına kurduğumuz ekibimiz ve pratik çözümler sayesinde müşterilerimizi verimli, etkin ve modern bir yapıya kavuşturmak önceliğimizdir. Uzun yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmayı ve başarının ardından gelen gülümsemeyi onların yüzlerinde görmeyi seviyor ve takdir edilmek adına bu amaçla çalışıyor


      Başarının ayrıntıda gizli olduğunu bilmekte ve başladığımız her işi kendi işimiz ve başarımız gibi görerek daha verimli tüm işlerimizde son derece titiz çalışarak hiçbir ayrıntıyı kaçırmamaya gayret göstermekteyiz. Bu nedenle şirketimiz Fsm Web Development Agency olarak tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip uygulayarak kendini çok hızlı bir şekilde geliştirmeyi sürdürmektedir.

 

 

EKİBİMİZ
NEDEN BİZ ?

Viyonumuz

Lider markaların çalışmayı hayal edecekleri bir Reklam Ajansı olmak.

Misyonumuz

Ortaya koyduğumuz yaratıcı fikir ve çözümlerle markalaşma yolunda ilerlemek ve iş ortaklarımızın gerçek anlamda çözüm ortağı olmaktır.

7 İlkemiz

1-Paylaşarak ve hissederek çalışmak, özgün web tasarım hizmeti vermek.
2-Müşteriyi tatmin etmek, ama her istediğini yaparak değil, çıkarlarını kollayarak, tutarlılık gösterek ve ayrıntılara dikkat ederek.
3-Zamanında, yerinde ve doğru çözümleri sunup, bu çözümlerin uygulamalarını yine zamanında, yerinde ve doğru sonuçlandırmak.
4-Sahip olduğumuz değerlerden taviz vermemek.
5-Ayrıntılara dikkat etmek.
6-Bireysel insiyatifleri ve yaratıcılığı teşvik etmek.
7-Gerçek bir çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

-Pratik zeka olmazsa olmazımızdır.
-Yanındaki işe boğulmuşken web`de gezinen, terasta keyif yapan bizden değildir.
-Mızmızlığa katlanamayız.
-Gerektiğinde "karadan yürütmeyi" de biliriz,
-İnisiyatif kullanılması en sevdiğimiz şeydir. İşi sahiplenene yetki vermeye de bayılırız.
-"Tecrübenin aynı şeyi defalarca yapmak" demek olmadığını bilir, yeteneğe CV`den daha fazla değer veririz.
-Hesap verilebilirliğe inanırız.
-En önemlisi, sadece yapmış olmak için değil, bir etki yaratmak için çalışırız.

 

 

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z