Twitter

Twitter, sosyal medya dendiğinde ilk akla gelen paylaşım platformlarından biri olmaktadır. Kullanıcı kitlesi ve kalitesi fazla olup; paylaşım karakteri sınırlıdır. Bu nedenle firmanızın bulunduğu sektörle ya da verdiğiniz ürün/hizmet ile ilgili kısa ve öz olacak şekilde etkili paylaşımlar yapılmalıdır. Bu paylaşımlar ise, bulunduğunuz sektörün hedef kitlesi; bu kitlenin istekleri, sektörden beklentileri üzerine çalışmalar yapılarak ve bu çalışmalar değerlendirilerek yapılmalıdır.

Milyonlarca kullanıcısı olan twitter’da firmanızın yer almaması ise birçok potansiyel avantajın sizden uzaklaşmasına sebep olacaktır. Bunlardan en önemlisi, potansiyel müşterilerinize ulaşamamanızdır ve bu yüzden firmanızın duyulmamış bir firma olmasına neden olur.

Firmanızın twitter’da bulunması ve sosyal medya yönetimi hizmeti almanız ise size birçok avantaj sağlayacaktır. Bunlardan en önemlileri; firmanızın hedef kitlesini tanımanıza ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanızı sağlayacak ve rakiplerinizden önde olmanıza imkan verecektir.

Bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z