image1

Tablet Web

Günümüzde mobil ve tablet kullanıcılarının sayısı bir hayli artmıştır; artmaya da devam etmektedir. Web sitelerinin mobil ve tablet gibi cihazlarla uyumlu olması bu nedenle çok önemlidir. Mobil, tablet gibi cihazlarla uyumlu olan web tasarımı, responsive web tasarımdır.

Responsive web tasarım ile potansiyel müşterilerinizi kazanabilirsiniz. Örneğin, tabletten internete girerek sizin sektörünüzden hizmet almak isteyen bir müşteri google`da arama yaptığında diyelim ki sizin sitenize girdi ve sizin siteniz responsive web tasarım değil. Web siteniz tabletle uyumlu olmadığı için tabletten sitenize giren bu müşteri sayfaları doğru düzgün görüntüleyemeyecek; yazı, görsel gibi içerikler tablette hiç çıkmayacak ya da boyutu çok büyük olarak görüntülenecektir. Kullanıcı bu durumdan rahatsız olup hemen sitenizden çıkmak isteyecektir. Siz de potansiyel müşterinizi kaybetmiş olacaksınız. Bu gibi durumların yaşanmaması için web siteniz mutlaka responsive tasarım olmalıdır.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için tıklayınız.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z