Sipariş Takip

Sipariş takip yazılımı, firmaların; alış, satış, teklif ve sipariş takibini yaptığı yazılımdır. Bu yazılımın birçok avantajı vardır ve bu sayede firmanızda pek çok işi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Avantajlarından bazıları:

  • Siparişlerinizin teslim zamanında gecikme olmaması çok önemlidir. Bu program ile sipariş sevkiyat ve teslimat tarihi yakından izlenir ve böylece kullanıcı sipariş kontrolü yaparak olabilecek hataları önlemiş olur.
  • Satıştan önce müşteriye teklif verme ve mal alımından önce teklif alma işlemleri yapılır.
  • Sipariş takip programıyla stok takibini de yapabilirsiniz. Depo, sipariş ve stok durumlarını bu program sayesinde anında güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Satış takibini yapabilir; hangi firmaya, kaç tane hangi üründen, hangi tarihte, ne kadara satıldı, tüm bu sorulara anında güncel bir şekilde erişebilirsiniz.

Sipariş takip programı, sizin ve çalışanlarınızın işlerini kolaylaştıracak; firmanızda hata payını minimuma indirerek, düzenli ve verimli iş akışı oluşturmanızı sağlayacaktır.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z