image1

Responsive Web

Responsive web tasarım; tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden herhangi bir  web sitesine girdiğinizde web sayfasındaki yazılarda, görsellerde, kategorilerde özetle içerikte herhangi bir kayma, bozulma olmaz; düzgünce görüntülenir. Ki zaten mobil ve tabletten giren çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır ve kimse potansiyel müşterilerini kaçırmak istemez bunun için web sitenizin responsive olması gerekmektedir yani tüm cihazlara uyumlu esnek bir yapı olması gerekir , responsive dediğimiz olay nesnelerin %100 esnek yapıya sahip olması demektir tarayıcı küçüldükçe web sitesinin içerisindeki nesneler , metinler , yazılar , görseller tarayıcıya göre tarayıcının boyutune göre şekil almasıdır.Günümüzde responsive web tasarım olmazsa olmazlardan olmuştur bir web sayfası hazırlanırken kesinlikle responsive mantığına göre hazırlanmaktadır google zaten responsive yapısına uymayan web sitelerini 2 plana atmaktadır.

 

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z