Müşteri Takip

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımlarından biri olan müşteri takip yazılımı, müşterilerinizle ilgili birçok bilgiyi depolamanızı ve kullanmanızı sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde müşterilerinize verdiğiniz sözleri, onların ilgi alanlarını ve fiyat tekliflerini hatırlamış olacaksınız. Bu gibi durumlar, çoğu zaman müşteri kazanmanızı sağlar ya da mevcut müşterinizi kaybetmenizi engeller.

Müşterilerinizin sayısı ne olursa olsun görüşme notları alabileceğiniz, verdiğiniz fiyat tekliflerini, irtibat bilgisini, kısacası müşterilerinizle ilgili istediğiniz bilgileri kaydedebileceğiniz; hızlı arama, sorgulama ve raporlama imkanı sunan bir program olan müşteri takip yazılımı, herkesin rahatlıkla kullanabileceği kullanıcı dostu bir programdır.

Potansiyel müşterileri kazanmak, mevcut müşterilerinizi kaybetmemek ve verimli bir iş akışı için müşteri ilişkileri yönetimine önem vermelisiniz. Müşteri takip programı için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z