image1

Mobil Web

Responsive web tasarım ile kusursuz web sitesi tasarımına sahip olmak artık çok kolay! Mobil, tablet, bilgisayar gibi her cihazda kusursuz bir şekilde açılan web tasarımları responsive web tasarımdır. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen herkes artık responsive tasarım yaptırmaktadır ve günümüzde pek çok web sitesi artık responsive tasarımdır. Çünkü responsive web tasarım birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Birçok insan internet sitelerine artık mobilden, tabletten girmektedir. Web siteniz eğer responsive web sitesi değilse, kullanıcı sitenize girdiğinde sayfaları düzgün bir şekilde görüntüleyemez; görseller çok büyük veya ekrana sığmayacak şekilde görüntülenebilir ya da hiç görüntülenmeyebilir.

Günümüzün en önemli web tarayıcısı Google, responsive web sitelerine arama sonuçlarında öncelik tanıyacağını açıklamıştır. Yani responsive web tasarımına sahip internet siteleri arama sonuçlarında daha ön sıralarda yer alacaktır. Responsive web tasarımına sahip olmayan bir web sitesi düşünelim. Bu site müşteri sayısını arttırmakta zorlanacaktır, ayrıca marka imajı sarsılacaktır. Çünkü müşteri mobilden bu siteye girdiğinde firmanın ürün ve hizmetlerine rahatça ya da hiç ulaşamayacak ve siteden hemen çıkmak isteyecektir. Bu hem müşteri kaybına hem de müşteride olumsuz bir izlenim bırakmanıza neden olacaktır.

Her cihaza uyumlu, kullanıcı dostu web siteleri ve müşteri memnuniyeti için responsive web tasarım şarttır. FSM Web Tasarım ile iletişime geçerek; hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

 

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z