Kurumsal Web

Kurumsal web tasarım, kurumsal kimliğinizi yansıtan web sitesi tasarımıdır. Kurumsal web siteniz; firmanızı yansıtacak kalitede, kullanıcı dostu, şık tasarıma ve sağlam kod alt yapısına sahip olmalıdır.

Kurumsal web tasarım; şık, sade ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olmalıdır. Hem firma, siteyi etkin bir şekilde kullanabilmeli; hem de site ziyaretçileri, dikkatleri üzerine çeken kullanıcı dostu web site tasarımı sayesinde sitede rahatlıkla gezinebilmelidir.

Yılların tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla firmanızın ihtiyaç ve isteklerini birinci sırada gözeterek kurumsal web tasarım hizmeti vermekteyiz Rakiplerinize fark atacağınız şık web tasarım ve sağlam yazılıma sahip web siteleri için bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal Web Tasarım Göz yormaz ve rahat okunmasını sağlar slider alanında fazla kayan resim olmaz ise bu size bir artı puan kazandırır javasicript dosyaları , css dosyaları azaltılmaldır canonical etiketi muhakkak eklenmeli ve meta taglarınız bol bol revize edilmelidir , genellikle holdinglere , fabrikalara kurumsal anlamda hizmet veren şirketlere gider ve yakışır örn : verecek olursak bir ateri salonuna gitmez ateri salonuna daha çılgın patlayıcı yanar döner animasyonlar gidebilir günümüzde ki sadelik yapılı teknolojilerin çıkması ister istemez farkında olmadan kurumsallığa yitmektedir ancak el değmeyen hazır işler kurumsallıktan arka planda kalmaktadır .

Ayrıca Google kaydı muhakkak yapılmalı ve url yapınız düz olmalıdır url yapısında herhangi bir sayı ,rakam olmamalı düz isimlerden oluşmaldır seo puanını 100 üzerinden 100 olmalı walidatorunuz hatasız olmalıdır 5 sn. altında siteniz açılmalı , xml site haritanız bol bol sulanmalı , robots txt dosyanız en el verişli botların yapısına göre hazırlanmalıdır.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z