İş Takip

İş takip yazılımı, çalışanlarının ne kadar iş yaptığını öğrenmek isteyen, genellikle işlerini bilgisayar ya da telefon üzerinden yapan firmalar için iyi bir çözümdür.

İnterneti olan bir cihazdan kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilir; çalışanlarınıza iş atabilir, işlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede iş akışlarını kolaylıkla kontrol ve takip edebilirsiniz. İstediğiniz zaman için görev oluşturarak, programın hatırlatıcı özelliğini kullanabilirsiniz. Rapor kısmından istediğiniz tarihe gidebilir kolaylıkla iş durumunun ne olduğuna ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz.

Profesyonel kadrosu ve sağlam kod alt yapısıyla FSM Web Tasarım; maksimum güvenlikli, kullanımı kolay iş takip programı yapmakta ve hizmetinize sunmaktadır.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z