Biz Kimiz

Fsm Web Development Agency

Başarının ayrıntıda gizli olduğunu bilmekte ve başladığımız her işi kendi işimiz ve başarımız gibi görerek daha verimli tüm işlerimizde son derece titiz çalışarak hiçbir ayrıntıyı kaçırmamaya gayret göstermekteyiz. Bu nedenle şirketimiz Fsm Web Development Agency olarak tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip uygulayarak kendini çok hızlı bir şekilde geliştirmeyi sürdürmektedir.

Fsm Creative 2011 yılında Kadıköyde kuruldu , 2013 yılına kadar bir çok firmaya hizmet vermiş olup , 2014 yılından itibaren firmamız daha profesyonel hizmet sunmak ileri düzey tasarımlar geliştirmek için el değiştirip devredilmiştir . Web sitesi, reklam iletişimin günümüzdeki öneminin bilincinde ve farkındayız. Bu farkındalıkla 2011 yılından itibaren bilgi ve iletişim teknoloji tasarımı konularında hizmet vermekteyiz

Fsm Creative 2011 yılında Kadıköyde kuruldu , 2013 yılına kadar bir çok firmaya hizmet vermiş olup , 2014 yılından itibaren firmamız daha profesyonel hizmet sunmak ileri düzey tasarımlar geliştirmek için el değiştirip devredilmiştir . Web sitesi, reklam iletişimin günümüzdeki öneminin bilincinde ve farkındayız. Bu farkındalıkla 2011 yılından itibaren bilgi ve iletişim teknoloji tasarımı konularında hizmet vermekteyiz

Vizyonumuz

Lider markaların çalışmayı hayal edecekleri bir Reklam Ajansı olmak.

Misyonumuz

Ortaya koyduğumuz yaratıcı fikir ve çözümlerle markalaşma yolunda ilerlemek ve iş ortaklarımızın gerçek anlamda çözüm ortağı olmaktır.

7 İlkemiz

1-Paylaşarak ve hissederek çalışmak, özgün web tasarım hizmeti vermek.
2-Müşteriyi tatmin etmek, ama her istediğini yaparak değil, çıkarlarını kollayarak, tutarlılık gösterek ve ayrıntılara dikkat ederek.
3-Zamanında, yerinde ve doğru çözümleri sunup, bu çözümlerin uygulamalarını yine zamanında, yerinde ve doğru sonuçlandırmak.
4-Sahip olduğumuz değerlerden taviz vermemek.
5-Ayrıntılara dikkat etmek.
6-Bireysel insiyatifleri ve yaratıcılığı teşvik etmek.
7-Gerçek bir çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

-Pratik zeka olmazsa olmazımızdır.
-Yanındaki işe boğulmuşken web`de gezinen, terasta keyif yapan bizden değildir. -Mızmızlığa katlanamayız.
-Gerektiğinde "karadan yürütmeyi" de biliriz,
-İnisiyatif kullanılması en sevdiğimiz şeydir. İşi sahiplenene yetki vermeye de bayılırız.
-"Tecrübenin aynı şeyi defalarca yapmak" demek olmadığını bilir, yeteneğe CV`den daha fazla değer veririz.
-Hesap verilebilirliğe inanırız.
-En önemlisi, sadece yapmış olmak için değil, bir etki yaratmak için çalışırız.

Kurucumuz

Yazılım Mühendisliği eğitimi alırken 4 yıl ücretsiz stajyerlik yapmış olup ,mezun olduktan sonra sektörün ileri gelen Yazılım Firmalarında , Reklam Ajanslarında , Hosting Firmalarında görev almıştır. En son görev aldığı firma Türkiyenin En büyük Reklam Ajanslarından Biri Olan ;PROJECT HOUSE Reklam Ajansıdır project house reklam ajansında; Anadolu Hayat Emeklilik, Honda ,Petrol Ofisi , Toyota, Peugeot, Coca Cola, Colins, Damla Su, Yataş, Teknosa, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ,Mavi Yeşil, Akbank, Hatırlıyormusun Beni, Hero Baby, Kahve Dünyası, Ykb Akademi, İntel, Avon, Bp, Tefal, Ülker, Kanal D, Fox ,gibi büyük web sitesi projelerinde görev almıştır.

35 'i aşkın stajyer yetiştirip sektöre adım atmalarında öncü olmuştur.

Yetiştirdiği kişilerin Bir kısmı kendi yazılım şirketini kurmuş , bir kısmıda ; ünlü Web Tasarım firmalarında , Reklam Ajanslarında , Holdingler de ve çeşitli kuruluşlarda görev yapmaktadır.


Sektörün ileri gelen Bilgisayar Kurslarında ve Marmara Üniversitesinde Yazılım Eğitimi vermiş olup 2013 yılında Fikir Sanatları Merkezi (Fsm Creative) Başına Geçmiştir , Sahip Olduğu Bilgiler ; Php Yazılımı , Asp.Net Yazılımı ,Java,Jquery,Html 5, Css 3 ,Flash, Maya ,After Effect, Web Arayüz Tasarımı , Google Seo Yazılımı (ileri düzey) , E-Ticaret Yazılımı ,Masaüstü Yazılımı,Mobil Yazılım,Mobil Uygulama Geliştirmedir.

ileri düzey HACKERLIK yapabilecek bilgiye sahiptir gerekmediği sürece hackerlık yapmamak için yasal sözleşme imzalamıştır .Yalnız siber saldırılarda özel yetki ile hackerlara karşılık vermektedir

İngilizce , Arapça, Almanca dillerine sahip olup , Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulların'da Fransızca Dili Eğitimine devam etmekte , Arel Üniversitesinde Master yapmakta ve Sektörün önde gelen bilgisayar kursunda yazılım eğitimi vermektedir Web Tasarım , Yazılım , Google Seo ile ilgili hazırladığı bir çok eğitim cd si ve semineri bulunmaktadır. Web Tasarım Şirketleri Arasında Google 'ın Amerikada 'ki genel merkezine giden tek kişidir.

PHP dünyasının derinliklerinde seyahat etmeyi çok seven, CSS, Ajax ve jQuery ile yoğrulmuş kodlarla boğuşmaktan hoşlanan bir yapıya sahiptir. Hiçbir "engel"e aldırmadan geceli gündüzlü çalışmalarını sürdürerek, ne kadar sorumluluk sahibi biri olduğunu kanıtlamış, enerjisiyle ve samimiyetiyle onu tanıyan her insanın gönül dünyasındaki özel yerini almıştır.Bilgi güçtür sloganını benimsemiş dünyaya bakış açısı değişmiştir.günden güne kendini bilgi edinmeye bilgi havuzunda yağurulmaya devam ederek kendini sürekli geliştirmektedir.

Farklıyız, Çünkü Kurucumuz Diğer Yazılım Şirketlerin Kurucularından Farklı !

Müşterilerimiz

Fark Yaratmak için daima özel sistem,özel tasarım & özel yazılım hazırlıyoruz .Diğer Firmalardan Farkımız sizlere özel Tasarım & Yazılım Geliştirmemizdir. Farklı Olmak İstiyorsanız bize ulaşın... Unutmayın ki Hayal Etmek başarıyı getirir. 360 Digital Creative Web Design Agency

Tümü