Haber Web

Haber web sitesi tasarımı, son zamanlarda en popüler web girişimlerinden biri olarak internet dünyasında yer almaya başladı. Birçok kişi haber sitesi kurarak internette yer edinme arayışına girdi. Ancak kaliteli haber web sitesine sahip olmayan kişiler bir süre sonra istikrarı kaybetmişlerdir. Çünkü belli bir kaliteyi isteyen bu işte en önemli unsur, web sitenin profesyonel bir web tasarım firmasına yaptırılmış olmasıdır. Kaliteli haber web sitesi için bazı unsurlara dikkat etmek gerekir.

  • Alan adı akılda kalıcı olmalıdır. Markalaşmayı düşünüyorsanız özellikle dikkat etmemiz gereken bir unsurdur.
  • Haber sitesinin logosu sade, özgün ve şık olmalı; haber sitesinin kalitesini yansıtmalıdır. Kurumsal firmaların imajı açısından da önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Haber sitesinin hedef kitlesi belirlenmeli; web sitesi tasarımı buna göre yapılmalıdır. Farkındalık yaratmak ve orjinal olmak bu konuda çok önemlidir. Bundan dolayı profesyonel web tasarım firmasından destek alınmalıdır.
  • Haber web sitesinin yazılımı çok önemlidir. Profesyonel bir haber sitesi sağlam kod alt yapısına sahip bir web sitesidir. Haber yazılımını seçmeden önce çok iyi düşünmek gerekir. Marka olmayı hedefliyorsanız mutlaka profesyonel web tasarım ajanslarından destek almalısınız.
  • yönetim paneli ve kullanıcı ara yüzünün kolay kullanılabilmesi ve yönetilebilmesi de çok önemlidir. Haber girerken, herhangi bir hata ve vakit kaybı yaşanmamalıdır. Siteyi dolaşan kullanıcı da haberleri okurken sayfalar arası geçişler hızlı, sade, kullanıcı dostu olmalı; kullanıcıyı sıkmamalı, rahat bir şekilde sitede gezinmesine olanak vermelidir.
  • Haber sitesi yazılımı, paket yazılım olabileceği gibi sıfırdan da yazılan bir yazılım olabilir. Ancak "benzersiz haber sitesine sahip olmak istiyorum" diyorsanız sıfırdan haber sitesi yaptırmanız daha önce de belirttiğimiz gibi birçok açıdan fayda sağlayacaktır.
  • Haber sitesinin sosyal medya hesapları açılmalı; bu hesaplarda haberler, düzenli bir şekilde paylaşılmalıdır.
  • Haber web sitesi tanıtımı özellikle internet ortamında yapılmalıdır. Gerekli reklam ve tanıtım çalışmalarını hazırladıktan sonra sosyal medya, forumlar, internet siteleri, bloglara reklam verilmelidir. Ancak rastgele yapılan reklamlar sizlere bütçe kazandırmayacak; kayıplara sebep olacaktır. Bu nedenle bu işi profesyonel şekilde yapan firmalardan hizmet almalısınız.

Tüm bu hizmetleri yılların tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla hizmetinize sunan FSM Web Tasarım ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z