image1

Google Seo

SEO yani search engine optimization, arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Web sitelerinin, Google gibi önemli web tarayıcılarında yapılan arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkması için optimize edilmesidir.

İnternetin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesiyle birlikte insanlar her yerde internete erişir olmuştur. Masaüstü, bilgisayar, lap top, tablet, mobil gibi cihazlardan internete giren kullanıcılar, bir ürün veya hizmet aradığında bunu Google`a yazmakta ve arama sonuçlarında çıkan ilk birkaç sayfadan daha ileri gitmemektedir. Genelde kullanıcılar ilk 3 sayfadaki siteleri inceler. Eğer web siteniz 4. veya daha sonraki sayfalarda yer alıyorsa, çoğu kullanıcı sitenize bakmayacaktır. Siz de bu yüzden potansiyel müşterinizi kaybetmiş olursunuz. Web siteniz daha önceki sayfalardan birinde; örneğin, ilk sayfada yer alsaydı, kullanıcı sitenizi inceleyecekti. Belki de ürün ya da hizmeti sizden alacaktı. İşte bu nedenle Google seo çok önemlidir ve arama sonuçlarında web sitesinin ilk sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların tümü seo çalışmalarıdır.

Yılların tecrübesiyle Fsm Web Tasarım, web sitenizi arama motorlarında ilk sıralara çıkaracağının garantisini vermektedir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z