Fırsat Web

Fırsat web sitesi; ürünlerini tanıtmak ya da satmak isteyen firmaların fırsatlar sunarak tüketici ile internet üzerinde buluştuğu e-ticaret iş modelidir. Bu sistem ile tüketiciler, pek çok ürün veya hizmette birçok indirim bulabilirler. Üretici veya bu hizmetleri veren firmalar, ürünlerini ve kendi reklamlarını yapmış olurlar. Fırsat web siteleri ise ürünleri tüketiciyle buluşturduğu için aracı konumundadır ve herbir fırsat için belli bir oranda komisyon almaktadır. Böylece hem tüketici, hem firma, hem de fırsat sitesi sahibi kazanmaktadır.

Birbirinden farklı, özgün fikirlerle tasarladığımız fırsat web siteleri için FSM Web Tasarım ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z