Facebook

Firmanızın internet ortamında ürün/hizmet tanıtımının yapılarak popüler hale gelmesi, sektörün hedef kitlesinin isteklerinin belirlenmesi ve bu kişileri memnun edecek hedeflerin anlaşılması doğru sosyal medya yönetimiyle gerçekleşebilmektedir.

Sosyal medya denilince çoğunlukla akla ilk gelen facebook olmaktadır ve facebook sayfası yönetimi, hafife alınmayacak derecede önemlidir. Firmanızın kalite imajı ve müşterilerinizin gözünde bıraktığınız izlenimler açısından önem taşımaktadır. Paylaşım sıklıklığı ve içerikleri, sektörünüzün ihtiyaçları ve hedef kitlesi esas alınarak yapılmalıdır. Yani içerikler müşterilerinizi sıkmamalı, anlaşılır olmalı; en önemlisi sektöre ve hedef kitlesine göre değişkenlik gösteren paylaşım sıklığına dikkat edilmelidir.

Bir diğer önemli konu ise, sosyal medya kullanıcılarına geri dönüşler yapılmalıdır. Çünkü bu müşterilerinizin gözünde iyi izlenimler bırakmanızı sağlayacaktır. Özellikle kısa sürede dönüş yapılması müşterilerde olumlu etkiler oluşturarak memnuniyeti sağlamaktadır.

Paylaşım içeriklerinin nasıl olduğu, uzun veya kısa olması da ürünlerinizin satışını arttıran veya azaltan etkenler arasında olmaktadır. Sektöre ve hedef kitlesine göre değişiklik gösteren bu konu, sosyal medya uzmanlarımızca yapılan araştırmalar sonucunda belirlenmektedir.

Paylaşımlardaki görsellerin ve içeriklerin birbirleriyle ve konuyla uyumluluğu da çok önemlidir. Verdiğiniz ürün / hizmet ile ilgili birbirleriyle uyumlu ve ilgi çeken paylaşımlar yapılmalıdır.

Yılların tecrübesine sahip FSM Web Tasarım`ın sosyal medya uzmanları; facebook, twitter, pinterest, youtube kanalları gibi hesapları doğru ve etkin bir şekilde yönetmektedir. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z