Blog Web

Blog web tasarım; insanların kendilerini özgürce ifade ederek, bilgi ve deneyimlerini paylaşabileceği bir platformdur. Çoğu yerde blogun kelime anlamı ağ günlüğü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak blog, günlükten de ötedir. Çünkü sadece istediğimiz yazıları yazmakla kalmıyoruz aynı zamanda bunları insanlarla da paylaşmış oluyoruz.

Blogları diğer internet sitelerinden ayıran bazı özellikleri bulunmaktadır. Bunlar; güncelliği, özgünlüğü ve yorumlarıdır. Blogların en önemli özelliği çok sık güncellenmeleridir. Her blogun özgün olmasının nedeni ise blogların kişiye özgü web siteleriolmalarıdır. Dolayısıyla blog sahibinin yazı ve içerik üslübunu yansıtır. Yorumlar ise, sitenin içerik akışının belirlenmesine katkıda bulunan etkenlerden biridir. Yazar, gelen yorumlara göre site içeriğini değiştirebilmektedir.

Blog çeşitleri genel olarak 4 ana başlık altında toplanabilir. Bunlar; kişisel, temasal, topluluk, şirket bloglarıdır. Kişisel bloglar, blog türü olarak en çok rastlanan bloglardır. Bu tür bloglarda kişiler, günlük yaşamda karşılaştıkları olayları, durumları ele alır ve okuyucularıyla paylaşırlar. Temasal blog, sadece belirli alanlarda ve uzman kişiler tarafından yazılan blog türüdür. Ekonomi, bilişim, tasarım, fotoğrafçılık, yazılım, yemek, internet, satış ve pazarlama gibi birçok alanda konunun uzmanı tarafından yazılmaktadır. Topluluk blogları, üyelik sistemi ve üyelerin yazdığı içeriklerden oluşan bloglardır. Şirket blogları ise, şirketlerin kendileriyle alakalı duyuruları ve haberlerini paylaştıkları bloglardır ve iş hayatında giderek daha da önemli hale gelmektedir.

Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün olmazsa olmaz etkileşim aracı haline gelen internette yer almak kolay tabii kaliteli web sitesi tasarımı için..

Mobile Web

Mobil Web Sitesi tablet, mobil gibi cihazlardan da web sitenizin kusursuz bir şekilde açılması demektir.Örneğin, mobilden responsive..

Web Yazılım

Web Yazılımı alanlarında yılların tecrübesi ve sağlam alt yapısıyla FSM Web Tasarım, web yazılımı kullanarak; kullanıcı dostu..

E-Ticaret

E-Ticaret yüksek güvenlikli, kullanıcı dostu, responsive web tasarımına sahip, seo uyumlu bir web sitesidir. Ayrıca açık..

Farklı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz...
z